Menu

6. Zahradní slavnost se Sborem hudby - Letovice

7.8.2023

Zásluhou kamaráda Jardy Chloupka se podařilo uskutečnit 6. Zahradní slavnost se Sborem hudby v Letovicích.

Jarda Chloupek je kamarád z vysokoškolských studií, organizátor řady kulturních akcí v Letovicích a také bubeník. Před 41 lety se nám podařilo v rámci vojenského závěrečného cvičení vojenské katedry fakulty vytvořit kapelu pod záminku kulturní činnosti. Takže na to máme velmi veselé a nepřenosné vzpomínky… Upřesnění, kapela hrála ve složení Jarda, Bobeš a já. Kapela posloužila i k vystoupení v sovětské posádce, vystoupení bylo zastaveno při hraní zhudebněné básně od Pasternaka. Tož tak.

Zahradní slavnost se odehrávala na velké zahradě u Jardy, s veškerým komfortem co taková zahrada může poskytnout. Účastníci – kamarádi přijeli z Brna (Martin Harák, Honza Kříž, Standa Filip a Petr Liška) a samozřejmě místní kamarádi Jardy s velkou znalostí hudby. My jsme chtěli odehrát co nejvíce z našeho repertoáru. 4 hudební sety byly velká dávka pro nás, ale samozřejmě i pro publikum. Aby to nebylo jednoduché, Jarda si s námi srdnatě zahrál na bicí, měl nacvičené věci z našeho CD.

Vládla všeobecná spokojenost, výborné jídlo a pití, tak to má vypadat.

6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice

Kompletní fotogalerie ze Zahradní slavnosti

6. Zahradní slavnost se Sborem hudby – Letovice