Menu

Několik aktuálních informací k 26.3.2020

26.3.2020

Situace kolem pandemie koronaviru COVID-19 zkomplikovala život lidí na celé planetě. Naše hudební seskupení Sbor hudby nemá v této chvíli žádné zdravotní problémy.

Toto období nás zastihlo v tvůrčím vzestupu, a pracujeme na dvou kompozicích Unknown shape a Ora et Labora. Poslední zkouška 13.-15.3.20 překonala naše představy. a splnili jsme plán na 200%.

Těšili jsme se na koncert v Praze 18.4.2020, ale byl zrušen. Věříme že se v Klubu Varšava tento rok potkáme. Doufáme že se povede 4.7.2020 vystoupení v Boskovicích s pořadem Očistec, a potom i 30.8.2020 v Praze. Zahradní slavnost se Sborem hudby chystáme na září do Ústí nad Labem s hosty právě z tohoto regionu. V námi oblíbeném Brně 24.10.2020 se uvidíme na festivalu Potulný dělník .

Připravujeme další koncerty jak s Očistcem tak s pořadem Na stolku v herně. Navíc je v přípravě pořad My jsme ta garda uličníků, nové animace s klipy, a hlavně nahrávání skladeb pro CD a hudební servery ve finální kvalitě. To všechno chceme tento rok stihnout.

Pár foto ze zákulisí Valné hromady v Brně

Paradoxně nás Martin Harák nafotil jak vyprávím něco veselého Filimu a Vášovi. To ale není normální situace, protože mé vyprávění veselých příhod zpravidla nekončí smíchem. Ale je tím potvrzeno, že nálada byla pozitivní a přátelská.

Petr Fiala, Vašek Košťál, Petr RandulaPetr Fiala, Vašek Košťál, Petr RandulaPetr Fiala, Vašek Košťál, Petr RandulaPetr Fiala, Vašek Košťál, Petr RandulaPetr Fiala, Vašek Košťál, Petr Randula